Bu form deprem bölgesinden ilimize gelen, Kayseri'de eğitimine devam eden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri adına ücretsiz ulaşım yardımına başvuru yapılması için oluşturulmuştur. Kayseri'de ikamet eden vatandaşlarımız www.kayseri.bel.tr/ulasim-yardim-formu adresinden başvurularını yapabilmektedir.

Depremzede Ailelerimiz Şehrimize Hoş Geldiniz. Kayseri'ye okul nakli aldıran ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören öğrencilerin ulaşım yardımından faydalanabilmesi için formu eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. Ücretsiz ulaşım yardımı ulaşım kartı olarak yapılmakta, hak kazanan öğrencilere aylık 150 binişlik ulaşım kartı verilmektedir. Başvuru sonucunuz SMS ile tarafınıza bildirilecektir. Adreslerinizi açık adres olarak bildirmeniz gerekmektedir. Öğrenci belgesi kısmına Kayseri'de eğitimine devam ettiği okuldan veya E-Devlet'ten alınacak öğrenci belgesi yüklenecektir. Öğrencinin Kayseri'de eğitimine devam etmesi ve okula toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlaması esas kriterdir. Yaşanılan yer ile okul arasındaki mesafenin yürüme mesafesi olması durumunda başvurunuz kabul edilmeyecektir. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Her Zaman Yanınızda.

* Girmiş olduğunuz bilgilerin doğruluğundan emin olmanız gerekmektedir. Gerçeğe aykırı bilgiler girilmesi durumunda başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.

T.C. numarası doğru girildiğinde otomatik doldurulacaktır.
T.C. numarası doğru girildiğinde otomatik doldurulacaktır.

Lütfen güvenlik kodunuzu yukarıdaki alana giriniz.//