AK Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

AK Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Özden, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, "İl yönetimi olarak hayırlı olsun diyoruz ve yeni görevinizde başarılar diliyoruz. Bizler de teşkilatımızla her zaman sizlerin yanındayız, hep beraber inşallah Kayserimizi daha yüksek yerlere götürmeye çalışacağız" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de konuşmasında tüm partilerden gelecek öneri ve tekliflere açık olduklarının altını çizerek, "Genç ve dinamik bir kadro var karşımda. Sizler bu kadroyla partiyi iyi yerlere taşıyacaksınız, biz de kendi kadromuzla yapacağımız hizmetlerle Kayseri'yi yücelteceğiz. İrtibatı kesmeden, tavsiyeleriniz ve görüşleriniz doğrultusunda insanımıza hizmet noktasında elimizden ne geliyorsa yapacağız. Seçildikten sonra söylediğimiz gibi, siyasi kimliğimizi bir tarafa bırakıp tüm Kayseri'nin başkanı olacağız. Gerek kendi partim gerekse diğer partilerden gelecek her türlü öneriye açık olarak bu şehre yönetmeye devam edeceğiz" dedi.

KOCASİNAN MECLİS ÜYELERİ BÜYÜKŞEHİR'DE

Bugün ayrıca AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç ve Kocasinan Belediyesi AK Partili Meclis üyeleri de Başkan Çelik'i ziyaret ederek 'hayırlı olsun' temennisinde bulundu.

Başkan Çelik'e 'hayırlı olsun' diyen AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç, "Yeni görevinizde başarılar diliyoruz. Allah güç kuvvet versin. Kocasinan'da bir ilçeydi burada 16 ilçenin sorumluluğu sizde. Bu işi de hakkıyla yapacağınıza inanıyoruz ve başarılar diliyoruz" dedi.

Başkan Çelik de 16 ilçenin ihtiyaçları neyse onları karşılayarak tüm Kayseri'yi daha iyi noktalara taşıma gayretinde olacaklarını söyledi.