KAYMEK’ten Çocuk Bakım Elemanı Kursiyerlerine Keyifli Eğitim

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) tarafından ‘Çocuk Bakım Elemanı’ kursiyerlerine çocuk gelişimi üzerine teorik ve pratik eğitim verildi.

Büyükkılıç: “Elbistan'a 100 Konteynerlik Modern Kent Çalışmalarımız Sürüyor”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, deprem bölgesi Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesine 100 konteynerlik modern yeni bir kentin inşaatının tüm hızıyla sürdüğünü belirtti.

Büyükşehir’den “Özel” Bisiklet Turu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin öncü spor kuruluşu Spor A.Ş. tarafından 4 Haziran’da Dünya Bisiklet Günü ve Dünya Çevre Günü temalı, ücretsiz özel bisiklet turu gerçekleştirilecek.

KASKİ’den 14 Mahalle İçin Su Kesintisi Uyarısı!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından içme suyu bağlantı çalışması nedeniyle 31 Mayıs 2023 Çarşamba günü Kocasinan ve Melikgazi ilçelerine bağlı 14 mahallede su kesintisi yaşanacağı kaydedildi.

Başkan Büyükkılıç’tan “Türkiye Yüzyılı” Vurgusu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 14 Mayıs Genel Seçimleri’nde AK Parti’den seçilen 4 milletvekilinin mazbata törenine katıldı. Başkan Büyükkılıç, Türkiye Yüzyılı vurgusu yaparak, “Bu yeni yüzyıl inşallah Türkiye’nin yüzyılı olacak” dedi.

Büyükşehir’in Kitap Okuma Yarışması 3 Haziran’da Yapılacak

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini yürüten Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş.’nin (KAYMEK) ikincisini düzenlediği, “Kitap Seç, Oku, Yarış, Kazan” sloganıyla gerçekleştirdiği KAYMEK Kitap Okuma Yarışması, 3 Haziran 2023 Cumartesi günü yapılacak.

Büyükşehir’in 20 Milyon TL’lik Yol Yapım Çalışmalarında Sona Gelindi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Şehit Üsteğmen Mustafa Şimşek Bulvarı’nda son etap olan 30 metre genişliğinde, 2 bin 700 metre uzunluğundaki yolun yapım çalışmalarında yol çizgilerini de çekerken, 20 milyon TL maliyetli yol yapım çalışmalarında sona yaklaşıldı.

Başkan Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Zaferini Kayserililerle Kutladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim zaferini Kayserililerle birlikte kutlayan Başkan Büyükkılıç, “Yerli ve milli duruşun merkezlerinden birisi olarak Kayseri’mizi Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında yer alarak gösterdiğiniz için sizlere minnet duyuyoruz. İstikrar sürecek, Kayseri büyüyecek, gelişecek” dedi.

Oyunu Kullanan Başkan Büyükkılıç: “Milletimizin İradesine Saygı Duyuyoruz”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç ile birlikte Cumhurbaşkanı ikinci tur seçiminde sandık başına giderek, oyunu Erenköy Mahallesi’ndeki Özkar Eğitim Uygulama Okulu’nda kullandı. Başkan Büyükkılıç, “Milletimizin iradesine saygı duyuyoruz, çıkacak sonuçların hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Başkan Büyükkılıç’ın Mahalle Ziyaretlerinde Bakan Varank’a “TOGG” Teşekkürü

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kocasinan ilçesinde Yemliha, Mahzemin ve Ebiç mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek, talep ve isteklerini dinledi. Mahalleleri TOGG ile gezen Başkan Büyükkılıç, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile telefon görüşmesi yaparak, TOGG’u ülkeye kazandırdığı için tüm Kayserililerin teşekkürlerini iletti.

Büyükşehir’in Milli Sporcusu Maraşlı’dan Altın Madalya

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 11. Uluslararası Fetih Kupası’nda altın madalyanın sahibi olan Spor A.Ş. Spor Kulübü’nün milli sporcusu Fatma Maraşlı’yı tebrik etti.

Büyükşehir’in ‘Ahmet Şafak’ Gençlik Konseri’ne Yoğun İlgi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleşen Ahmet Şafak Gençlik Konseri’ne katılan Başkan Büyükkılıç, “Gençlerimizle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadık” dedi.

Başkan Büyükkılıç, Bünyan’da Yapımı Tamamlanan Kadın Kooperatifi Binasını İnceledi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi’nin Bünyan’da yapımını tamamladığı kadın kooperatifleri için hazırlanan binada incelemelerde bulundu.

Bakan Akar ve Başkan Büyükkılıç’a Tomarza’da Meşaleli Karşılama

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ile birlikte Tomarza ilçe ziyaretinde vatandaş tarafından meşalelerle coşkuyla karşılaştı.

Bakan Akar, Başkan Büyükkılıç ve Milletvekili Ersoy Cam Seyir Terası’nda Bünyan’ı İzledi

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ile birlikte Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Valiliği ve Bünyan Belediyesi iş birliğinde Bünyan’da hayata geçirilen ‘Kayabaşı Cam Seyir Terası’ projesinde muhteşem manzarayı izledi.

Büyükşehir KAYMEK’ten Spora ve İstihdama Katkı Sağlayacak Bir İlk Daha

Kayseri Büyükşehir Belediyesi KAYMEK A.Ş. spor ve istihdama katkı sağlayacak yeni bir kursa daha imza atarak Futbol Saha Bakım Elemanı Kursu düzenledi.

Başkan Büyükkılıç, Güne Sabah Yürüyüşü ile Başlıyor

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, sabahın ilk ışıkları ile Ali Dağı’nda sabah yürüyüşü yaptı.

Başkan Büyükkılıç’tan Göksun ve Elbistan’a Ziyaret

Deprem bölgeleri Göksun ve Elbistan’da vatandaşlara bir kez daha geçmiş olsun dileklerinde bulunan Başkan Büyükkılıç, “Anadolu insanı olarak inancımızın ve kültürümüzün gereği, komşuluk ilişkilerimizde insani olarak yapmamız gerekeni yaptığımıza inanıyoruz” dedi.

Başkan Büyükkılıç'tan Sarız'a Ziyaret

Başkan Büyükkılıç Sarızlı vatandaşlarla kucaklaştı, birlik, beraberlik mesajı verdi.

Başkan Büyükkılıç’tan Pınarbaşı Belediyesi’ne Ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu’nu ziyaret ederek, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.