Akkışla’da bulunan KAYMEK bünyesindeki Kadın ve Gençlik Merkezi’nde bir araya gelen Akkışlalı analar Afrin kahramanları için mantı yumdular.
Türk Ordusu’nun sınır güvenliğimizi korumak ve bölücü terör örgütlerini temizlemek için başlattığı Afrin harekatı yurdun dört bir yanından anlamlı destekler almaya devam ediyor. Akkışla’da bulunan KAYMEK bünyesindeki Kadın ve Gençlik Merkezi’nde bir araya gelen Akkışlalı analar Afrin kahramanları için mantı yumdular. Akkışla Belediyesi de bu anlamlı çalışmaya destek verdi.
Tarih boyunca ordumuzun her zaman yanında olan Türk kadını bu özelliğini bir kez daha gösterdi. Akkışla Belediyesi’nin de desteğiyle KAYMEK bünyesindeki Akkışla Kadın ve Gençlik Merkezi’nde bir araya gelen Akkışlalı kadınlar kahraman askerlerimiz için mantı yumdular.  
Afrin harekatındaki askerlerimize moral ve destek vermek isteyen Akkışla Kadın ve Gençlik Merkezi kursiyerleri Zeytin Dalı operasyonundaki askerlerimiz için 45 kilo mantı hazırladı.
Akkışlalı anaların hazırlamış oldukları mantı, Kilis Valiliği kanalıyla operasyonu başarıyla sürdüren kahraman askerlerimize ulaştırılacak.