Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Harikalar Diyarı'nda Gönüllü Kültür Teşekkülleri tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Harikalar Diyarı'nda Gönüllü Kültür Teşekkülleri tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı. Gönüllü Kültür Teşekkülleri Sözcüsü Ahmet Taş, Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Osmanlı'nın izlerini taşıyan Balkan ülkeleri gezisi için bir kez daha teşekkür etti.

Gönüllü Kültür Teşekkülleri tarafından düzenlenen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'in yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Gönüllü Kültür Teşekkülleri Sözcüsü Ahmet Taş, dernek ve vakıfların başkan ve yöneticileri katıldı.

Toplantıda konuşan Gönüllü Kültür Teşekkülleri Sözcüsü Ahmet Taş, Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle Balkanlar'da Osmanlı'nın izlerini taşıyan dört ülkeye yaptıkları geziden bahsederek, Türkiye'nin Balkan ülkeleri, İslam devletleri ve Türk cumhuriyetlerinin umudu olduğunu söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki de konuşmasında 7 Haziran seçimleri sonrası sürdürülen koalisyon görüşmelerinin detaylarından bahsetti. CHP ile yapılan görüşmelerden bahseden Özhaseki, "Ne deniyorsa evet der gibi gözükerek tribünlere oynadılar; ancak amaçları görüşmeleri bozmaktı. MHP'den de 'Sizinle koalisyon kurmayız' cevabını aldık. Her teklifimize olmaz da olmaz cevabını verdiler. Bunlar olmazsa yapılacak tek şey kalmıştı o da seçim" dedi.