Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Belediye Meclisi'ndeki MHP Grubu'nu ziyaret etti

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Belediye Meclisi'ndeki MHP Grubu'nu ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Mart ayı olağan toplantısı öncesi gerçekleşen ziyarette Başkan Çelik, MHP'li meclis üyeleriyle hem tanıştı hem de sohbet etti.

Başkan Çelik burada yaptığı açıklamada uyum içerisinde çalışacakları bir meclis ortamı arzu ettiklerini ifade ederek, "Hem bir hayırlı çalışmalar temennisinde bulunalım hem de meclis gündemiyle ilgili soracağınız birşeyler olursa beraber istişare edelim diye geldik. Allah razı olsun siz de kırmadınız kabul ettiniz, inşallah bundan sonra yine hem mecliste hem de grup toplantılarında birarada olacağız ve şehrimize hizmet etmeye çalışacağız" diye konuştu.

"FEVKALADE MEMNUN OLDUK"

Pınarbaşı Belediye Başkanı ve MHP Grup Başkanı Dursun Ataş da Başkan Çelik'in ziyaretinden memnunluk duyduklarını kaydederek, "Hepimizin amacı şehrimize hizmet etmek. Size de hayırlı uğurlu olsun. Kalan dört yılımızı inşallah huzur içerisinde geçiririz. İlk seçildiğniz gün mecliste yaptığınız konuşmaların notlarını aldık, hoşumuza da gitti. İnşallah takipçisi olup onları gerçekleştirmeniz için gayret sarfetmenizi isteyeceğiz. Bu ziyaretiniz de bizi fevkalade memnun etmiştir. Teşekkür ediyoruz" dedi.