Bölge Hastanesi çevresinde yeni bir ticaret ve yaşam alanı doğuyor.
Kayseri 12. Bölge Eczacı Odası Başkanı Oğuzhan Ulutaş ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Başkan Çelik, ziyarette Yeni Bölge Hastanesi çevresinde oluşacak ticaret ve yaşam alanı ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 31 Ocak Çarşamba günü ihale edilecek olan Bölge Hastanesi çevresindeki iş yerleri ile konut ve konut +ticaret alanı arsalarının bulunduğu yeni ticaret ve yaşam alanını projenin maketi üzerinde anlattı.  
12. Bölge Kayseri Eczacı Odası Başkanı Oğuzhan Ulutaş ve yönetim kurulu üyelerine Bölge Hastanesi çevresine yapılacak iş yerlerinin konumunu gösteren Başkan Çelik, iş yerlerinin fiziki durumuna ilişkin de bilgiler verdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, eczacılar ile Başkanlık Makamında da bir süre görüştü.
Büyükşehir Belediyesi tarafından 31 Ocak Çarşamba günü saat 10.00’da yapılacak olan “Açık Teklif Usulü” ihale ile hastane karşısına yapılacak olan 58 adet dükkanın satışı gerçekleştirilecek. Aynı gün saat 14.00’te yapılacak ihalede ise Bölge Hastanesi çevresindeki 4 parsel konut+ticaret alanı ve 4 parsel konut alanı satışa sunulacak.