Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ramazan ayının ilk gününden beri teravih namazını vatandaşlarla birlikte kılmaya, namaz sonrası vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Başkan Büyükkılıç, her fırsatta 7’sinden 70’ine tüm vatandaşlarla kucaklaşmaya özen gösteriyor. İlk teravih namazından bu yana kentin çeşitli noktalarındaki camilerde vatandaşlarla buluşan, sohbet edip, taleplerini bizzat dinleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın bu seferki durağı Safa Camii oldu.

Melikgazi ilçesinde bulunan Safa Camii’nde Kayserililerle buluşan Başkan Büyükkılıç, teravih namazının ardından vatandaşlarla sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Esnaf ve vatandaşların yaklaşan Kadir Gecesi’ni kutlayan Büyükkılıç, “Bu akşam teravih namazımızı Safa Camii’nde kıymetli hemşehrilerimizle birlikte eda ederek, Ramazan’ın huzur ve bereketini paylaşmanın mutluluğunu yaşadık” diye konuştu.

Vatandaşlar da Başkan Büyükkılıç’a ilgi, alakası ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken, yeniden Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı tebriklerini ilettiler.