Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından, Altınoluk’ta villa, Şeker’de dükkân, Oruç Reis’te ticaret alanı arsası ile şehrin muhtelif yerlerinde bulunan daire, konut ve ticaret arsaları, ihale ile satılacak.

Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan şehrin muhtelif yerlerinde bulunan 1 adet ticaret arsası, 3 adet konut arsası ve 11 adet daire ile Şeker Mahallesi’nde 1 adet dükkân ve Altınoluk Mahallesi’nde ise 1 adet villa “Açık Teklif Usulü” ihale ile satışa çıkarılacak. Öte yandan mülkiyeti yine Büyükşehir Belediyesi’ne ait Oruç Reis Mahallesi’nde bulunan 1 adet ticaret arsası ise “Kapalı Teklif Usulü” ihale ile satılacak.

Söz konusu şehrin muhtelif yerlerinde bulunan 1 adet ticaret arsası, 3 adet konut arsası ve 11 adet daire ile Şeker Mahallesi’nde 1 adet dükkân ve Altınoluk Mahallesi’nde ise 1 adet villa ihalesi 3 Ekim 2023 Salı günü saat 14.15’te gerçekleştirilecek.

Oruçreis Mahallesi’nde bulunan 1 adet ticaret arsası ise yine 3 Ekim 2023 Salı günü saat 14.00’te yapılacak.

Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda yapılacak olan Oruçreis Mahallesi’nde bulunan 1 adet ticaret arsası ihalesi için son başvuru, ‘ihale saatinden evvel’ olarak belirlenirken, müracaatlar Kararlar Şube Müdürlüğü Kalemi’ne yapılacak.

Şehrin muhtelif yerlerinde bulunan 1 adet ticaret arsası, 3 adet konut arsası ve 11 adet daire ile Şeker Mahallesi’nde 1 adet dükkân ve Altınoluk Mahallesi’nde ise 1 adet villa ihalesi için son başvuru, yine ‘ihale saatinden evvel’ olarak belirlenirken, müracaatlar ise Büyükşehir Belediyesi Gelir Müdürlüğü'ne yapılacak.


ŞEHRİN MUHTELİF YERLERİNDE BULUNAN 9 ADET ARSA-1 ADET DÜKKAN-11 ADET DAİRE-1 ADET VİLLA İHALE İLE SATILACAKTIR.
KOCASİNAN İLÇESİ ORUÇREİS MAHALLESİNDE BULUNAN 1 ADET TİCARET ALANI ARSASI İHALE İLE SATILACAKTIR.