Büyükşehir Belediyesi 31 Ocak Çarşamba günü iki önemli ihale yapacak.
Büyükşehir Belediyesi 31 Ocak Çarşamba günü iki önemli ihale yapacak. 1607 yataklı Kayseri Bölge Hastanesi karşısında yapılacak olan iş yerleri ve yine hastane karşısında bulunan konut ve konut+ticaret alanı arsaları ihale ile satışa sunulacak.
1607 yataklı Türkiye’nin en büyük sağlık kuruluşlarından olan Kayseri Bölge Hastanesi’nin karşısında yeni bir iş ve ticaret merkez oluşuyor. Büyükşehir Belediyesi de hastane karşısında yatırımcılar için önemli bir fırsat sunuyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından 31 Ocak Çarşamba günü saat 10.00’da yapılacak olan “Açık Teklif Usulü” ihale ile hastane karşısına yapılacak olan 58 adet dükkanın satışı gerçekleştirilecek. İhaleye girmek isteyenler müracaatlarını 31 Ocak Çarşamba günü saat 09.30’a kadar Büyükşehir Belediyesi Gelir Şube Müdürlüğü’ne yapabilecek.
Büyükşehir Belediyesi aynı bölge için 31 Ocak Çarşamba günü saat 14.00’te ikinci bir ihale yapacak. İhaleyle 4 parsel konut+ticaret alanı ve 4 parsel konut alanı satışa sunulacak. İhaleye katılmak isteyenler Büyükşehir Belediyesi Gelir Şube Müdürlüğü’ne 31 Ocak Çarşamba günü saat 13.30’a kadar başvurularını yapabilecek.
 

Kocasinan İlçesi, Şeker Mahallesi, Bölge Hastanesi Karşısı 58 Adet Dükkan Satış İhalesi Bilgileri İçin Tıklayınız

Kocasinan İlçesi, Şeker Mahallesi, Bölge Hastanesi Karşısı 8 Adet Arsa Satış İhalesi Bilgileri İçin Tıklayınız