Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, kendisini ziyaret eden bazı sivil toplum kuruluşları ile bir süre görüştü

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, kendisini ziyaret eden bazı sivil toplum kuruluşları ile bir süre görüştü. Ziyarete gelen Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi Başkan Mustafa Çelik'e Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tablosunu hediye etti.

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Oğuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'i ziyaret etti. Oğuz, ziyarette Başkan Çelik'e dergilerinin plaketini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın bir tablosunu takdim etti. Mehmet Oğuz, Başkan Çelik'e gittikleri her ilde Kayseri'nin belediyecilik modelinin konuşulduğunu söyledi.

Türk Kadınlar Birliği Kayseri Şube Başkanı Ayşe Uzunlu ve şube yöneticileri de Başkan Mustafa Çelik'i ziyaret etti. İç Anadolu Bölgesi kadın buluşmasını Kayseri'de yapmak istediklerini ifade eden Uzunlu, 25-26 Mart tarihlerinde yapacakları toplantı için Başkan Çelik'ten destek istedi ve "İç Anadolu'daki kadın derneklerine Kayseri'nin ev sahipliğini göstermek istiyoruz" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, bir grup somun ekmek fırıncıları ile de bir süre görüştü. Fırıncılar Başkan Çelik'ten bazı taleplerde bulundular.

Öte yandan Hak İş'e bağlı Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay da Başkan Mustafa Çelik'i ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.