Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik haftaya, atölyede çalışan personelle çay ve simitten oluşan kahvaltı yaparak başladı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik haftaya, atölyede çalışan personelle çay ve simitten oluşan kahvaltı yaparak başladı.

Karpuzatan'da bulunan Makina İkmal, Fen İşleri, Park-Bahçeler ve Ulaşım Sinyalizasyon birimlerine ait atölyeye gelerek burada çalışan personelle tanışan ve çay ve simitten oluşan kahvaltıyla güne başlayan Başkan Çelik, yüzü gülen personelin kendilerinin de yüzünü güldürdüğünü ifade ederek, "Göreve başlayalı 1,5 ay oldu. Bu süre zarfında belediye binasında birçok birimle ilgili brifingler aldık. Zaman zaman da hizmet binası dışındaki birimleri gezerek hem tanışıyor hem de yapılan işleri yerinde görme imkanı buluyoruz. Bugün de atölyede çalışan arkadaşlarımızla hem tanışıp bir çay içelim hem de ardından çalışma sahalarını görelim istedik. Patron-çalışan ilişkisi yerine abi-kardeş ilişkisi içerisinde işlerin yürümesinden yanayız. Bunu da daha önce Kocasinan Belediyesi'nde gösterdik. Sizleri böyle güler yüzle görmek bizim de vatandaşın da yüzünü güldürüyor. Bir sıkıntınız, isteğiniz olursa gerek bize gerekse de amirlerinize iletebilirsiniz. Bundan sonra da yine imkan buldukça bir araya gelmeye çalışacağız" dedi.

ORTA ANADOLU'NUN EN GÜÇLÜ MAKİNA PARKI

Daha sonra Makina İkmal ve Fen Daire Başkanlıklarına ait atölyeleri inceleyen ve ardından da Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı fidanlığını gezen Başkan Çelik, çok güçlü bir makina parkına sahip olduklarına vurgu yaparak, "Orta Anadolu'nun en güçlü makina parkına sahip belediyeyiz. Gerek karla mücadele, gerek fen işleri ve asfalt gerekse de park ve bahçe ekibi olarak araç gereç ve donanım konusunda çok iyi bir noktadayız. Bundan sonra da ihtiyaç olursa bu filoya takviye yapmaya devam edeceğiz" diye konuştu.