Büyükşehir Belediyesi Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi'nde son aşamaya geldi

Büyükşehir Belediyesi Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi'nde son aşamaya geldi. Hazırlanan projelerden üçü halkın beğenisine ve oyuna sunulacak. Projelerin son hali ile ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'e bir sunum yapıldı. Başkan Çelik, son aşamaya gelen projelerle ilgili AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'nin de fikirlerini aldı.

Büyükşehir Belediyesi, Kayseri'yi geleceğe taşıyacak projelerle ilgili çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yeni yılın ilk günlerinde Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili önemli gelişmeler yaşandı. Finale kalan üç projeyle ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'e bir sunum yapıldı. Projelerin son halini detaylı bir şekilde inceleyen Başkan Mustafa Çelik, daha sonra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'nin de projelere ilişkin fikirlerini aldı.

"SAHABİYE PROJESİ ADINDAN SÖZ ETTİRECEK" Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi için detaylı bir çalışma yaptıklarını ifade eden Başkan Mustafa Çelik, "Bu proje şehrimizi kentsel dönüşüm konusunda dünya ligine kabul ettirecek ve adından sıkça söz ettirecek bir proje olacak" dedi.

Projede son aşamaya geldiklerini ifade eden Başkan Çelik, "Allah bizlere böylesine büyük bir projeyi yüz akıyla tamamlamayı nasip eylesin" diye konuştu. Başkan Çelik, hazırlanan üç projenin halkın beğenisine ve oyuna sunulacağını belirterek, en çok beğenilen projeyi hayata geçireceklerini kaydetti.