Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, gerek belediyeye gelerek gerekse de telefon, mesaj veya sosyal medya yoluyla kendisini tebrik eden herkese teşekkür etti

Hayırlı olsun ziyaretleri Çarşamba günleri yapılacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, gerek belediyeye gelerek gerekse de telefon, mesaj veya sosyal medya yoluyla kendisini tebrik eden herkese teşekkür etti.

Göreve geldiği günden itibaren çok sayıda tebrik telefonu ve mesajı aldıklarını, bununla birlikte bizzat gelerek tebrik etmek isteyen kişi, kurum ve kuruluş temsilcisini kabul ederek görüştüklerini ifade eden Başkan Çelik, "Türkiye'de belediyecilikte marka olmuş Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde bizi bekleyen devasa proje ve yatırımlar var. Bunların titizlikle takip edilmesi, hizmet bekleyen tüm ilçe ve mahallelerimizle ilgili programların yürütülmesi icap ediyor. Bu nedenle bir an önce işlerimize yoğunlaşıp sorumluluğumuzu yerine getirmemiz gerektiğinden, 'hayırlı olsun' temennisinde bulunmak için randevu isteyenleri çarşamba günleri ağırlayacağımızı ifade ediyor ve hemşehrilerimizin bu konuda bizi mazur görmelerini istirham ediyorum" dedi.