Kadir Has Stadyumu


Kayseri Belediyesi

 

UEFA Euro 2016

Ülkemizin de aday olduğu UEFA Euro 2016 organizasyonunda her ne kadar bir oy ile Fransa kazanmış olsa bile Türkiye'de yapılan incelemelerde; müsabakaların oynanabilmesi için Kadir Has Stadyumunun UEFA kriterlerine en uygun stadyum olma özelliğini taşıması da bizler için ayrı bir gurur vesilesidir.


Kayseri Belediyesi

 

Led Işıklandırma

Tesisimizin dış kaplamasının tamamında uygulanmış bilgisayar kontrollü Led ışıklandırma sistemi ile değişik senaryolarda görsel ışık şovları yapılabilmektedir.


Kayseri Belediyesi

 

Basın Toplantı Odası

Toplam 130 koltuk kapasiteli uygun ışık ve ses donanımına sahip basın toplantı odası gerçekleştirilen organizasyonlarla ilgili basın açıklamalarına ev sahipliği yapmaktadır.


Kayseri Belediyesi

 

Kapalı Sistem TV Yayını

Stat içerisinde istenilen bölgelerde izlenebilen 40 kanallı kapalı devre TV yayın sistemi mevcuttur. 37 seçilmiş kanalın yanı sıra 1 adet Digitürk ve Lig TV yayını ve Stad bünyesinden yapılacak tanıtım yayınlarını yapabilecek 1 rezerve kanal da mevcuttur.


Kayseri Belediyesi

 

Saha Aydınlatma

212 adet 2000W 'lık açıları saha içerisine kalibre edilmiş projektör bulunmaktadır. Yine UEFA standartlarında olan bu aydınlatma sistemi sayesinde sporcuların gölgesi oluşmadan aydınlatma yapılabilmektedir.


Kayseri Belediyesi

Kayseri Belediyesi

Kayseri Belediyesi

Kayseri Belediyesi

 

Skorboard

Tesisimiz Türkiye'nin en büyük ve en gelişmiş 69 m2'lik Dev ekranına sahiptir. Skorbord olarak kullanılan bu ekranda; Tanıtım Filmleri, Klipler her türlü TV yayını sunum ve animasyonlar, güvenlik Kamera Sistemi görüntüleri yayınlanabilmektedir.


Kayseri Belediyesi

 

Çim Saha

Çim saha ölçüleri 68x105 m. olup, 26 km uzunluğunda ısıtma hattına sahip sistemle otomatik olarak zemin ısısı ayarlanabilmektedir. Zeminde mevcut drenaj sistemi sayesinde de yağışlı havalarda zeminde su birikmesine engel olunabilmektedir.


Kayseri Belediyesi